53 Yaşında İlk Single ve Örnek Bir Hikaye
53 Yaşında İlk Single ve Örnek Bir Hikaye

53 Yaşında İlk Single ve Örnek Bir Hikaye

İTÜ Elektrik Mühendisliği mezunu, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Seyhan Belediyesi Meclis üyesi, iş adamı ve 40 yıldır müzikle uğraşan Mustafa Fidan Vursavuş, 53 yaşında ilk albümünü yaptı. "Yaşadığım Kadar" isimli Single'ına yaptığı klip ile adından söz ettiriyor. 1979 yılında başlayan müzik ile uğraşı, 2019 yılında yaptığı albüm ile taçlanmış oldu. 

Mustafa Fidan Vursavuş, bu albümün 40 yıllık bir hayal olduğunu ve gerçekleştiğini vurguladı. 53 yaşındayım ve üniversitede okuyan çocuklarım var. Siyaset ile uğraşıyorum, iş adamıyım, diyerek sözlerine devam eden Vursavuş, gençlere örnek olmak istedim, diyor. 18-20 yaşındaki gençlerimizden bazılarının hayellerinin olmadığını, üzülerek gözlemliyorum. Ben 53 yaşında 40 yıllık hayalimi gerçekleştirebildiysem, sevgili gençlerimzin bunun kat kat fazlasını yapabileceklerine inanıyorum. 

Albümden elde edilecek gelirin tamamını yardım kuruluşlarına aktarılacağını vurgulayan Mustafa Fidan Vursavuş, ayrıca LÖSEV, Mehmetçik Vakfı, Engelliler Derneği gibi kurumlar adına konserler vermek gibi bir hayalinin daha olduğunu, inşallah bunuda gerçekleştirme fırsatını en kısa zamanda bulmayı dilediğini aktardı. Sizi hikayesi de en az kendisi kadar güzel olan bu klip ile baş başa bırakıyoruz.